En Trend Berjer Modelleri

En Trend Berjer Modelleri

Modern dünyanın bir parçası olarak yaşam alanlarının en nadide köşelerinde yerini alır berjerler. Eve gelen misafirlerle en güzel sohbetlerin yapıldığı berjer koltuklar ergonomik özellikli döşemeleri ile de sağlıklı oturum konfor ve kolaylığı sağlamaktadır.

En Trend Berjer Modelleri Evlerdeki Yerini Bulacak

Dekorasyon seçiminde son derece başarılı estetik, şık ve ergonomik üretilen berjer takımlarını evin dokusuna uygun renk, kumaş ve desende birçok satış mağazasında  bulunması da mümkündür. Bütçelere uygun olanı bulmakta da eskiden olduğundan daha fazla kolay. Zevklere ve  evlere değerli bir sohbet köşesi yaratmak herkese hayallerini gerçeğe dönüştüğü anlarından birini yaşatır bu nadide mekanlar. Herkes için değerli olma özelliği taşırlar.

Piyasada bir çok üretici firmanın showroomlarında görselliği ile müşterilerinin beğenisine sunulan yılın en trend berjer modelleri dünyaca öncü firmalarının yanında markalaşma yolunda epeyce yol almış kendini ispatlamış trend markalarda yerini almaya devam etmektedir. Bu markaların dışında bir çok markaların daha berjer koltuk modellerindeki satış mağazalarında göz dolduran mekanlar oluşturdukları, yüksek beğeni kazanarak yüksek satış rakamları yakaladıkları da görülmektedir.

 Berjer Seçerken Nelere Dikkat Edilmesi Gerekir?

– Öncelik elbette ki bütçe imkanları,
– Hayali kurulan evin en nadide köşesinin yer seçimi,
– Koltuk boyutlarının eve göre yer tutma ebatlarının belirlenmesi,
– Evin  dokusunu oluşturan duvarların,  perdelerin,  mobilyanların, halının renk doku ve deseniyle uygun doku renk ve desende kumaş seçimi,
– Berjer koltukların arasında yerini alacak sehpa, abajur aksesuar ve objelerin seçimi…

Mekan olarak aydınlık alanlar seçilebileceği  gibi yeterli aydınlatma yapılabilecek zevklere hitap edecek evin sıcak bir köşesi de seçilebilir. Sohbet köşesi kişinin iç dünyasının dış dünya ile karşılaşma imkanını sağladığı  özel alanlardır. Bu alanlar kişiye ilham vermeli relaks bir ortam sağlamalıdır.

Desen seçiminde düz renk ve desenleri seçme imkanları olduğunu her zaman akılda bir yerinde tutulmalıdır. Pop-art kumaşlarla özgün ve modern stillerin buluştuğu renkleri resimlerin çizgilerin şekillendirildiğini kumaşlar modern ve gençlik duygusunu hissettiren vazgeçilmez seçenekler arasında yerini korumakla beraber gösterişi sevenlerin tercihi olacak varaklı kumaş çeşitleri ile istenilen parlaklık ve canlılığın yakalanacağı da diğer bir seçenek olarak karşınıza çıkmaktadır.

Bu Yazıya Emoji ile Tepki Ver

0
0
0
0
0
0
0
0
0

Bunlar da Dikkatinizi Çekebilir!

Makale Hakkında Yorum Yapın!

Bir cevap yazın

Makale Hakkında Yapılan Yorumlar

Bu yazıya henüz yorum yapılmamış.