Ojeyi Hangi Amaçlarla Kullanabilirsiniz?

 

Ojeyi Hangi Amaçlarla Kullanabilirsiniz?

 

Gün boyu tırnaklarımızı süsleyen, her değiştirdiğimiz kıyafetimize uygun farklı bir aksesuar niteliği taşıyan, canlı renkleriyle bizi kendimizden geçiren ojelerimizin hiç farklı amaçlarla da kullanılabileceğini düşündünüz mü? Peki, farklı bir şekilde kullanmak istesek nerelerde kullanabiliriz?

 

1.Aksesuarlarınızda küçük değişiklikler yapabilirsiniz.

 

Çok sevdiğiniz bir yüzüğünüz, kolyeniz, küpeniz, halhalınız aklınıza gelebilecek her türlü aksesuarınızı boyamaya ne dersiniz? Veya ojeniz ile beraber yapacağınız küçük şekillerle onu bir sanat eserine dönüştürmeyi düşünür müsünüz? Çok sevdiğiniz, atmaya bir türlü kıyamadığınız o güzel aksesuarlarınıza yeni bir görünüm kazandırmak için hızlı kuruyan yapısı ve beğenmediğiniz yerleri hemen silebileceğiniz ojeniz bu işe birebir.

 

  1. Eski bir görünüme kavuşmuş giyim eşyalarınızı yenileyebilirsiniz.

 

Dolabınız da bulunup yılların tozunu attıran şu eşyalar vardır ya hani çok güzellerdir sizin için ancak bir türlü dışarı çıkartıp kullanamazsınız bazısının deri olan yerleri dökülmüş bazısına çamaşır suyu lekelemiş. Bazısı çıkmayan lekelerle boğuşmuş şu birbirinden mükemmel parçalarınızdan bahsediyorum. Artık onları o dolabın kuytu köşesine bırakıp unuttuğunuz yerinden çıkartma vakti geldi. Lekenin üzerinden geçeceğiniz o muhteşem sanatsal faaliyetle ve kabarık duruşuyla harikalar yaratan ojenizi kullanıp kıyafetinizi baştan yaratmalısınız. Sonra yeni almışçasına rahatlıkla kullanabilirsiniz.

 

  1. Taşları düşen yüzüklerinizi ve sabit durmayan düğmelerinizi istediğiniz hale getirin.

 

O çok sevdiğiniz yüzüklerin düşen taşlarına, giydiğinizde bir çekiştirmeyle kopuveren ve sizi deli eden düğmelere bir çözüm yolu bulundu. Koşun hanımlar çözüm yolu yalnızca şeffaf ojeden geçiyor hani şu neredeyse her birimizin evinde bulunan güzel varlıktan. Bu güzel ojeyi düğmelerin ve yüzüklerinizin taşlarının üzerine sürerseniz hem daha parlak görünecek hem de düşmeleri engellenecektir. Alın size mükemmel bir sabitleyici yahu. Tabi bunları eşyalarınızı kullanmadan önce yaparsanız çok daha iyi olabilir. Bu küçücük şeyin boyundan büyük ne de çok marifeti varmış öyle değil mi?

 

Bu Yazıya Emoji ile Tepki Ver

0
0
0
0
0
0
0
0
0

Bunlar da Dikkatinizi Çekebilir!

Makale Hakkında Yorum Yapın!

Bir cevap yazın

Makale Hakkında Yapılan Yorumlar

Bu yazıya henüz yorum yapılmamış.