Bölgesel Zayıflama Teknikleri

 

 Bölgesel zayıflama teknikleri ile etkili bir zayıflama yöntemi mümkündür. Kilo sorunu olan ve bu kilolardan kurtulmak isteyen kişiler zayıflama merkezlerine giderek bölgesel zayıflama teknikleri ile gerekli incelmeleri gerçekleşmektedir.  Bölgesel zayıflama tekniklerinden birisi kavitasyondur. Güneşin kendini gösterdiği dönemlerde fazla kilo ve selülit gibi istenmeyen durumlardan kurtulmak için çeşitli teknikler denenmektedir. Bunlardan bir tanesi de kavitasyondur. Kavitasyon şikâyetçi olunun bölgelerden yağ çekme sistemine verilen bir isimdir. Bu sistemde ameliyat, ağrı, sızı gibi durumlar söz konusu değildir.

 

Bir diğer bölgesel zayıflama tekniği ise radyo frekanstır. Bu teknikte amaç ısıtılan bölgenin ısısını daha da arttırmaktır. Bu ısı ile birlikte deri altında hissedilen sıcaklık 50 – 55 civarında olacağından bu ısı sayesinde yağlar erimeye başlayacaktır. Radyo frekans sistemi etkili bir bölgesel zayıflama sistemi olarak göze çarpmaktadır.   Bir diğer bölgesel zayıflama tekniği presso terapidir. Bu teknik ile vücuttaki dolaşım sistemini düzene sokarak ödemlerin vücuttan atılmasını sağlayarak yağların erimesi mümkündür. Bu teknik ile birlikte dolaşım sistemi de düzene gireceğinden birçok hastalığın başlamadan engellenmesi olağandır.

 

Kilo sorunu olan ve bu kilolardan kurtulmak isteyenlerin uygulayacağı bölgesel zayıflama tekniklerinden bir diğeri de ozon saunadır. Bu yöntem çok eksilerden beri kullanılan bir yöntem olarak dikkat çekmektedir. Özellikle Amerika ve Japonya’da oldukça etkili bir yöntem olarak bilinmektedir. Oksijenin temeli olan ozon tedavisi ile yağlardan kurtulmak gayet mümkündür. Bu sayede zayıflayan kişi sayısı oldukça fazladır. Bir diğer yöntem ise power plate’dir. Bu yöntem ile kan dolaşımı hızlanır ve metabolizma olağan bir sürece girer. Böylelikle kilo verme süreci hızlanır.

 

Bu Yazıya Emoji ile Tepki Ver

0
0
0
0
0
0
0
0
0

Makale Hakkında Yorum Yapın!

Bir cevap yazın

Makale Hakkında Yapılan Yorumlar

Bu yazıya henüz yorum yapılmamış.